UUS!

Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tallinnas, august - detsember 2024

Toimumise koht: Tallinnas, Eesti Pereteraapia Kooli koolitusklassis Paldiski mnt 48A

Toimumise aeg: august - detsember 2024 järgmistel kuupäevadel:

26-27.aug; 23-24.sept; 15-16.okt; 19-20.nov; 10-11.dets.

Auditoorsete õppepäevade pikkus on 7 ak tundi.

Koolituse maksumus: 750 EUR, lisandub käibemaks

Koolituse viivad läbi: Eesti Pereteraapia Ühingu liikmed, Eesti Pereteraapia Kooli pereteraapia koolitajad- suprviisorid Siiri Tõniste, Monika Koppel ja Jelena Põldsam

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 15.august. 2024. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!