Algab järjekordne süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus

Koolituse eesmärk: osalejad õpivad paremini mõistma perekonda kui süsteemi ja selles toimuvaid protsesse. Selgemaks saab see, kuidas varasemates põlvkondades toimunu mõjutab tänast tuumperet, kuidas seletada erinevate sümptomite tekkimist peres ja kuidas peresuhteid muutes saab tervendada kogu perekonda. Lisaboonuseks saab iga kursuse lõpetaja koolitajalt personaalse tagasiside oma peresüsteemile.

Sihtrühm: koolitus on mõeldud kõigile, kellel on huvi pereteraapia vastu ja/või tuleb oma töös kokku puutuda peredega aitaja rollis (psühholoogid, sotsiaaltöötajad, lastekaitse, koolide ja lasteaedade õpetajad, meedikud...).

Toimumise koht:Eesti Pereteraapia Kooli ruumides, Paldiski mnt. 48a, Tallinnas

Toimumise aeg: august - detsember 2024, järgmistel kuupäevadel:

26-27.aug.; 23-24.sept.; 15-16.okt.; 19-20.nov. ja 10-11.dets.

Õppepäevade pikkus on 7 ak tundi

Koolituse maksumus: 750 eur, lisandub käibemaks.

Koolituse viivad läbi: Eesti Pereteraapia Ühingu liikmed, Eesti Pereteraapia Kooli koolitajad - superviisorid Siiri Tõniste, Monika Koppel ja Jelena Põldsam

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) vabas vormis aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 19.august. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!