Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tartus aprill - nov. 2020

Toimumise koht: Tartus, Ambromed Kliinik, Lai 28

Toimumise aeg: aprill kuni november 2020 järgmistel kuupäevadel: 6-7 aprill; 12-13 mai; 17-18 sept; 5-6 okt; 9-10 nov

Koolituse maksumus: 520 EUR / lisandub käibemaks ).

Sissejuhatava koolituse läbimine annab võimaluse kandideerida perekonna psühhoterapeutide II ja III astme (3+2 aastat) pädevuskoolitusele.

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 20.märtsiks 2020. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!