Süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tartus aprill 2020 – november 2020

Toimumise koht: Ambromed Kliinik. Lai 28. Tartu

Toimumise aeg: aprill 2020 kuni nov 2020 järgmistel kuupäevadel:

Õppepäeva pikkus on 7 ak tundi

Koolituse maksumus: 520 EUR, lisandub käibemaks

Koolituse viivad läbi: Eesti Pereteraapia Ühingu liikmed, Eesti Pereteraapia Kool pereterapeudid Siiri Tõniste, Sirje Agan-Liive, Monika Koppel ja Jelena Põldsam

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) vabas vormis aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 20. märtsiks 2020. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!