Avame kevadel algava lisagrupi!

Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tallinnas aprill – oktoober 2020

Kuna meie märtsis algavale koolitusel oli soovijaid seekord väga palju, siis alustame aprillis veel ühe grupiga.

Toimumise koht: Tallinnas. Luha 1

Toimumise aeg: aprill kuni okt 2020 järgmistel kuupäevadel:

Koolituse maksumus: 520 EUR lisandub käibemaks

Koolituse viivad läbi: Eesti Pereteraapia Ühingu liikmed, Eesti Pereteraapia Kool pereterapeudid Siiri Tõniste, Sirje Agan-Liive, Monika Koppel ja Jelena Põldsam

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 20. märtsiks 2020. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!