Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus ZOOM´is, veebr - mai 2022

Toimumise koht: kursus algab veebis ZOOM keskkonnas ja väga loodame, et kevadel jätkub kontaktõppena Tallinnas Eesti Pereteraapia Kooli koolitusklassis.

Toimumise aeg: veebr. kuni mai 2022 järgmistel kuupäevadel:

8-9 veebr; 17-18 märts; 5-6 aprill; 10-11 mai; 30-31 mai

Auditoorsete õppepäevade pikkus on 7 ak tundi.

Koolituse maksumus: 590 EUR, lisandub käibemaks

Koolituse viivad läbi: Eesti Pereteraapia Ühingu liikmed, Eesti Pereteraapia Kooli pereteraapia koolitajad- suprviisorid Siiri Tõniste, Monika Koppel ja Jelena Põldsam

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 31.jaan. 2022. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!