Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tallinnas aprill – okt 2021

Toimumise koht: Kursus algab kevadel ZOOM keskkonnas ja väga loodame, et sügisel juba kontaktõppena Tallinnas Nõmmel Jaama 1A Eesti Pereteraapia Kooli koolitusklassis.

Toimumise aeg: aprill kuni okt 2021 järgmistel kuupäevadel:

27-28 aprill; 25-26 mai; 26-27 august; 14-15 sept; 12-13 okt

Auditoorsete õppepäevade pikkus on 7 ak tundi.

Koolituse maksumus: 520 EUR lisandub käibemaks

Koolituse viivad läbi: Eesti Pereteraapia Ühingu liikmed, Eesti Pereteraapia Kool pereterapeudid Siiri Tõniste, Sirje Agan-Liive, Monika Koppel ja Jelena Põldsam

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 17. aprill 2021. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!