Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tallinnas märts - okt. 2020

Toimumise koht: Tallinnas Nõmmel, Jaama 1a

Toimumise aeg: : märts kuni oktoober 2020 järgmistel kuupäevadel: 23-24 märts; 27-28 aprill; 25-26 mai; 21-22 sept; 26-27 okt

Koolituse maksumus: 520 EUR / lisandub käibemaks ).

Sissejuhatava koolituse läbimine annab võimaluse kandideerida perekonna psühhoterapeutide II ja III astme (3+2 aastat) pädevuskoolitusele.

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 1.märtsiks 2020.. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!