Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tallinnas jaan. - mai 2019

Toimumise koht: Tallinnas Nõmmel, Jaama 1a

Toimumise aeg: : jaanuar kuni mai 2019 järgmistel kuupäevadel: 7-8 jaan; 11-12 veebr; 4-5 märts; 8-9 aprill; 6-7 mai

Koolituse maksumus: 520 EUR / lisandub käibemaks ).

Sissejuhatava koolituse läbimine annab võimaluse kandideerida perekonna psühhoterapeutide II ja III astme (3+2 aastat) pädevuskoolitusele.

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 20.detsembriks 2018.. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!