Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tallinnas sept.-dets.2018

Toimumise koht: Tallinnas Nõmmel Jaama 1a

Toimumise aeg: : sept. 2018 kuni dets. 2018 järgmistel kuupäevadel: 3-4 sept; 24-25 sept; 29-30 okt; 26-27 nov; 17-18 dets

Koolituse maksumus: 520 EUR / käibemaks ei lisandu).

Sissejuhatava koolituse läbimine annab võimaluse kandideerida perekonna psühhoterapeutide II ja III astme (3+2 aastat) pädevuskoolitusele. Järgmine pereterapeutide pädevuskoolitus 2019-2023 alustab jaan 2019.

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 15.augustiks 2018.. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!