UUS! Algab süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus Tallinnas, aug - dets 2022

Toimumise koht: Paldiski mnt. 48a, Tallinn

Toimumise aeg: aug - dets. 2022 järgmistel kuupäevadel:

22-23.aug; 26-27.sept; 17-18.okt; 28-29.nov; 12-13.dets.

Auditoorsete õppepäevade pikkus on 7 ak tundi.

Koolituse maksumus: 590 EUR, lisandub käibemaks

Koolituse viivad läbi: Eesti Pereteraapia Ühingu liikmed, Eesti Pereteraapia Kooli pereteraapia koolitajad- suprviisorid Siiri Tõniste, Monika Koppel ja Jelena Põldsam

Koolitusele registreerumiseks palume saata oma andmed (nimi, töökoht, asutus ja arve maksja) aadressile sirje.agan@gmail.com hiljemalt 15.aug. 2022. Aga mida varem, seda parem, sest osalejate arv on piiratud!